Mobilya Üretim Rehberi -> Laboratuar Mobilyaları


Mobilya Üretim Rehberi Laboratuar Mobilyaları


konyada bulunan firmamız tek kişilik ve Çift kişilik olmak Üzere standart ekonomik ve lüks baza ve başlık İmalatı yapmaktadır... bazalarımız emniyetli olup ayrıca Çocuk kilidi mevcuttur... gökkuşağı baza adres:mobilyacılar san. sabırlıhan.

mobilya sektörüne 1967 yılında her tür mobilya ve dekorasyon İmalatı İle adım atan firmamız 1991 yılında İstanbul modoko mobilyacılar sitesi`nde akabe mobilya & İç mimarlık İşletme adı İle Üretimini yaptığı mobilyaların teşhir ve satışına başl.

yatak baza ev tekstili.


bebek mobilyasi konusunda kaliteli dayanikli saglikli ve fonksiyonel tasarimlarimizla anne ve bebe mobilya bebe odalari bebe odasi bebek mobilya bebek mobilyalari bebek mobilyasi bebek odalari bebek odasi besik cocuk odasi genc odalari genc.

1972 kurulan firmamiz bugun 1450m2 uretİm ve 450m2 magazasigla hİzmet vermektedir bunyesinde bİr makina muhendisi bİr tarim makina muhendisi 12 personeli bulunmaktadir.hizmet anlayisi once musteri memnuniyeti olmustur
gur metal san.tic.ltd.stİ.

fİrmamİz halİ mobİlya masa sandalye kanepe koltuk baza yatak battanİye zÜccacİye beyaz esya elektronİk kÜÇÜk ev aletlerİ bİlgİsayar kİtaplİk mutfak esyasİ mutfak dolabİ genÇ odasİ yatak odasİ genÇ odasİ yemek odasİ tekstİl ve Çeyİ.

mobİlya mobİlya dekorasyon ahŞap aĞaÇ bahÇe bambu kapi pencere masa sandalye stand dekorasyon.

mobİlya mobİlya dekorasyon ahŞap aĞaÇ bahÇe bambu kapi pencere masa sandalye bahÇe mobİlyalari.

mode stİlde gİydİrme koltuk kanepe sofa ve oturma gruplarİ imalat ve satİsİ İthalat ve İhracatİ fu İture arm chaİr couch sofa apholstured seatİng groups manufacturİng and İmport export
 .

 

 


 

 

>> Laboratuar Mobilyaları Kategorisine İşletmenızı Ekleyin << 

Makale / Haber

    Makaleler

    Haberler

İlanlar